Site Overlay

Webové stránky

Potřebujete moderní webové stránky, které budou srozumitelné, jak pro Vás tak i Vaše návštěvníky, zároveň dobře zabezpečené a rychlé?. Web, ze kterého budete mít Vy sami dobrý pocit? K tvorbě používám platformu WordPress. Celosvětově rozšířený redakční a publikační systém, ve kterém si sami stránky spravujete v prostředí podobném kancelářským programům.

Převezmu správu Vašich webových stránek či e-shopů. Společně je můžeme dále vylepšovat, rozvíjet a udržovat. Optimalizovat klíčová slova pokud bude třeba.

Nové webové stránky – postup naší společné práce

  • Sejdeme se v kavárně či restauraci a u dobré kávy probereme Vaše představy a přání. Pokud máte nejasnou představu o svém webu, mohu nabídnout různé možnosti řešení webových stránek.
  • Připravím funkční náhled webu, na jehož náplni budeme dál pracovat.
  • V další fázi se zaměříme na textovou náplň stránek za spolupráce copywriterky. Ta provede korektury Vámi dodaných textů, nebo vytvoří nové.
  • Vytvořím finální podobu webu, který je nutné otestovat, zkontrolovat všechny používané funkce, včetně těch, které by se v budoucnu mohly použít. Přístupnost z různých zařízení a operačních systémů a následné zprovoznění.
  • Zaškolení na obsluhu webu.

Cena webových stránek

Mikro stránky

Jsou takzvané podpůrné stránky, nebo také web založený jen pro propagaci jednoho produktu. Cena 4-5 tisíc korun. Vyhotovení stránek do týdne, za předpokladu že je znám textový obsah.

Malé stránky

Malé portfolio firmy či podniku, popis firmy nebo produktu.Obsah stránek je obsáhlejší, než u Mikrostránek. Cena je od 5-9 tisíc korun. Odhadovaná doba tvorby stránek je do 10 dní.

Střední stránky

Velký katalog nebo rozvinutá prezentace firmy či podniku. Takové stránky už mají velký důraz na klíčová slova jednostlivých stránek, provázaní stránek mezi sebou, popisky obrázku a mnohé další. Cena do 15 tisíc korun. Vyhotovení stránek do 14 dní, doba záleží na Vámi dodaných obsahových podkladech (texty, soubory ke stažení, obrázky).

Velké stránky

Plně strukturované stránky vhodné pro obecní úřady a velké firmy s referencemi, katalogem atd. Cena od 15 tisíc korun.

Rolovat nahoru