Site Overlay

Webové stránky

Potřebujete moderní webové stránky, které budou srozumitelné, jak pro Vás tak i Vaše návštěvníky, zároveň dobře zabezpečené a rychlé? Web, ze kterého budete mít Vy sami dobrý pocit? K tvorbě používám platformu WordPress. Celosvětově rozšířený redakční a publikační systém, ve kterém si sami stránky spravujete v prostředí podobném kancelářským programům.

Převezmu správu Vašich webových stránek či e-shopů. Společně je můžeme dále vylepšovat, rozvíjet a udržovat. Optimalizovat klíčová slova pokud bude třeba.

Nové webové stránky – postup naší společné práce

  • Sejdeme se v kavárně či restauraci a u dobré kávy probereme Vaše představy a přání. Pokud máte nejasnou představu o svém webu, mohu nabídnout různé možnosti řešení webových stránek.
  • Připravím funkční náhled webu, na jehož náplni budeme dál pracovat.
  • V další fázi se zaměříme na textovou náplň stránek, korektury Vámi dodaných textů, nebo vytvořím nové dle zadání.
  • Vytvořím finální podobu webu, který je nutné otestovat, zkontrolovat všechny používané funkce, včetně těch, které by se v budoucnu mohly použít. Přístupnost z různých zařízení a operačních systémů a následné zprovoznění.
  • Zaškolení na obsluhu webu.

Cena webových stránek

Cena je pouze orintační, většinou nelze dát stránky do jednoho “šuplíku”. Odhadovaný čas, je závislý na Vámi dodaných obsahových podkladech (texty, soubory ke stažení, obrázky). Určitě se domluvíme.

Malé stránky

Vhodné pro OSVČ, malé firmy nebo jako podpůrná stránka produktu. Cena od 10 tisíc korun.

Střední stránky

Katalog nebo rozvinutá prezentace firmy. Takové stránky už mají velký důraz na klíčová slova jednotlivých stránek, provázaní stránek mezi sebou, popisky obrázku a mnohé další. Cena od 15 tisíc korun.

Velké stránky

Plně strukturované stránky vhodné pro obecní úřady, podniky nebo velký katalog produktů. Cena od 20 tisíc korun.

Rolovat nahoru